Villë 166m2 në shitje në Artanë – Novobërdë.

 • €90,000
Novobërdë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
Në shitje
Novobërdë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • €90,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18116
 • Villa
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18116
 • ID e pronës

Përshkrimi

Villa gjendet në kompleksin ‘’ Nouvo Monte’’në Novobërdë me pamje fantastike nga Kalaja e Novobërdës dhe ajër të pastër. Villa është e ndërtuar dhe perfunduar tërësishtë dhe e gatshme për t`a shfrytëzuar.

Villa ka këtë renditje:

Kati përdhesë :

1 Sallon

1 Kuzhinë me tryezari

1 Dhomë fjetje

1 Banjo

Kati 1-rë :

2 Dhoma fjetje

1 Banjo

1 Ballkon / Terrasë

 

Detajet

Përditësuar më 27 Prill, 2023 në 12:59 pm
 • ID e pronës: Prona18116
 • Çmimi: €90,000
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Villa
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Novobërdë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 16000

Plani i katit

Përshkrimi:

Përshkrimi:

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions