Banesë 112.4m2 në Shitje në Emshir – Veternik.

 • €135,000
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në shitje
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €135,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18101
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18101
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘’Liridoni Constructon’’ Banesa është në një vend të sigurtë dhe ideal për familjar, ku mund të shijoni qetësinë dhe afërsinë me zonat e gjelbra. Banesa parashihet të përfundohet në Maj të vitit 2023.

 

Ka këtë rënditje:

1 Sallon me Kuzhinë,

3 Dhoma Gjumi,

1 Banjo,

1 WC,

1 Depo,

1 Ballkon.

Detajet

Përditësuar më 27 Prill, 2023 në 11:31 am
 • ID e pronës: Prona18101
 • Çmimi: €135,000
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions