Banesë 107m2 me Qira në Dragodan.

 • €800

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17777
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 1
 • Garazha
 • 107
 • 2019
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17777
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Dragodan në ndertesën e Luki Construcion. Banesa ndodhet në një lokacion mjaftë të qetë dhe të përshtatshëm. Ka kete renditje: 3 Dhoma te fjetjes; 1 banjo; 1 wc ; 1 garazhe.

Banesa është e lirë nga data 1 Qershor.

Detajet

Përditësuar më 3 Prill, 2023 në 1:33 pm
 • ID e pronës: Prona17777
 • Çmimi: €800
 • Sipërfaqja e pronës: 107
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 2019
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Adresa

 • Adresa Dragodan - Arberi
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000
 • Lagjja Dragodan

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions