Ofrohet për #shitje banesë 103.92m2 në Lakrishtë.

 • €171,500
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në shitje
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €171,500

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18268
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Avokat
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18268
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘’Dervisholli’’ që pritet të përfundojë deri në fund të vitit. Banesa është gati në finalizim e sipër dhe ka një pozicion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për të jetuar. Banesa ka qasje të shpejtë për në Qendër dhe mund të përdoret edhe për banim mirpo të shfrytëzohet edhe si zyre.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

2 Dhoma të fjetjes

1 Banjo

1 Wc

1 Ballkon

Detajet

Përditësuar më 7 Korrik, 2023 në 11:45 am
 • ID e pronës: Prona18268
 • Çmimi: €171,500
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Avokat
 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions