Banesë 100m2 me #Qira në Dragodan.

 • €300
dragodan

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18250
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 2015
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18250
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në Dragodan te rrethi i ‘’Ismetit’’ në katin e 2-të. Banesa është tërësishtë e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe ka qasje të shpejtë për në Qytet.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon

1 Kuzhinë  ( kuzhina momentalisht nuk është e montuar)

2 Dhoma të fjetjes

1 Banjo

2 Ballkona

Detajet

Përditësuar më 23 Qershor, 2023 në 7:43 am
 • ID e pronës: Prona18250
 • Çmimi: €300
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2015
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Adresa dragodan
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions