Banesë 116m2 në #Shitje në Lagje të Muhaxherëve.

 • €255,000
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në shitje
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €255,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18265
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2016
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18265
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve në objektin ‘’Konak’’ të ndërtuar nga Prishtina Stars. Banesa është e mobiluar dhe dizajnuar me arkitekturë moderne dhe kualitet të lartë. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim , ka çasje shumë të mirë për në qytet dhe përveq kësaj ka edhe fletë poseduse.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

3 Dhoma të fjetjes

1 Banjo

1 Wc

1 Depo

1 Ballkon

Detajet

Përditësuar më 4 Korrik, 2023 në 7:02 am
 • ID e pronës: Prona18265
 • Çmimi: €255,000
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2016
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10060

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions