Banesë 139m2 Neto në shitje te Kodrina.

 • €152,300
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në shitje
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €152,300

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17938
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 1
 • Garazha
 • Noter
 • Kontrata
 • 2024
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17938
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në Matin 1 te kompleksi Kodrina i cili është ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘’Tregtia’’. Banesa është duke u ndërtuar me kualitet të lartë dhe ka një orientim mjaft të mirë, banesa pritet të përfundojë Qershor 2024.

Banesa ka renditje si në vijim:

1 Sallon me kuzhinë

3 Dhoma të fjetjës (1 masterbedroom)

2 Ballkona

2 Banjo

2 Depo

1 Garazhë me Depo

Detajet

Përditësuar më 12 Prill, 2023 në 1:10 pm
 • ID e pronës: Prona17938
 • Çmimi: €152,300
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000
 • Lagjja Rruga C

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions