Banesa të ndryshme në shitje në Fushë-Kosovë.

 • €720
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Në shitje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • €720

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18152
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18152
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesat gjendet në Fushëkosovë afër rrugës Dardania dhe afër shkollës ‘’Mihal Grameno’’.

Banesa janë të përfunduara dhe janë të gatshme për banim. Banesa janë të ndërtuara me cilësi shumë të lartë dhe ndodhen në një pjesë shumë të përshtatshmë.

Çmimi për m2 është 720€

 

 

 

Detajet

Përditësuar më 18 Maj, 2023 në 8:29 am
 • ID e pronës: Prona18152
 • Çmimi: €720
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions