Banesë 103m2 në shitje në Tophane.

 • €134,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17790
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 103
 • Noter
 • Kontrata
 • Prona17790
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Topahne në objektin e ndërtuar nga kompania ‘’ENG INVEST’’.

Banesa është e re dhe e pa banuar më parë, është e gatshme dhe ndodhet në lokacionin më të preferuar në qytetin e Prishtinës.

Detajet

Përditësuar më 3 Prill, 2023 në 1:46 pm
 • ID e pronës: Prona17790
 • Çmimi: €134,000
 • Sipërfaqja e pronës: 103
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter

Adresa

 • Adresa Prishtine
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000
 • Lagjja Tophane

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions