Banesë 40m2 në Shitje në Bregun e Diellit.

 • €53,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17805
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 40
 • Noter
 • Kontrata
 • Prona17805
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Albi-Market, banesa është e renovuar dhe ka 1 Sallon me kuzhinë; 1 dhomë të fjetjes; 1 banjo; 1 ballkon dhe 1 depo.

Banesa ka fletë poseduese.

Detajet

Përditësuar më 3 Prill, 2023 në 1:58 pm
 • ID e pronës: Prona17805
 • Çmimi: €53,000
 • Sipërfaqja e pronës: 40
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Bregu i Diellit

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions