Banesë 107m2 me qira në Dragodan – Luki Construction.

 • €500
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €500

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17877
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 1
 • Garazha
 • Noter
 • Kontrata
 • 2021
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17877
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Dragodan te objekti i ndërtuar nga ’Luki Construction’.  Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim, sistemin e ngrohjes e ka me rrymë.

Banesa ka këtë renditje: 1 Sallon me kuzhinë ; 3 Dhoma të fjetjes ; 1 Banjo ; 1 Wc; 1 Ballkon ; 1 Depo dhe 1 Garazhë.

 

Detajet

Përditësuar më 12 Prill, 2023 në 10:09 am
 • ID e pronës: Prona17877
 • Çmimi: €500
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Siperfaqja e garazhës: 15
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000
 • Lagjja Qendra

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions