Banesë 85m2 (neto) në Shitje në Tophane.

 • €120,000
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në shitje
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €120,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17896
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Avokat
 • Kontrata
 • 2008
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17896
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Tophane afër Kafeve të Vogla e ndërtuar nga kompania” Besholli ”. Banesa është e mobiluar dhe është e gatshme për banim, sistemin e ngrohjes e ka me Vaillant dhe ndodhet në një vend shumë të përshtatshëm për banim dhe plotëson të gjitha kërkesat për banim.
Renditja e banesës :
1 Sallon
1 Kuzhinë me tryezari
2 Dhoma të Fjetjes;
1 Ballkon;
1 Banjo dhe
1 Depo

Detajet

Përditësuar më 8 Prill, 2023 në 3:27 pm
 • ID e pronës: Prona17896
 • Çmimi: €120,000
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2008
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Avokat
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000
 • Lagjja Tophane

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions