Banesë 58m2 Neto në Shitje në rrugën Nazim Gafurri – Qendër.

 • €75,000
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18094
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2015
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18094
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet afër shkollës ‘’Sami FRASHËRI’’ rruga në drejtim të Gërmisë. Banesa është e renovuar në përgjithësi, ka nxemje me rrymë dhe ndodhet në pozitë shumë të mirë për banim, ka afër shkollën, ambulantën, marketet etj.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

1 Dhomë fjetje

1 Banjo

1 Depo

Detajet

Përditësuar më 27 Prill, 2023 në 11:20 am
 • ID e pronës: Prona18094
 • Çmimi: €75,000
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2015
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions