Banesë 44.15m2 në shitje te Prishtina e Re.

 • €53,000
Prishtina e Re, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Në shitje
Prishtina e Re, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €53,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18097
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Avokat
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18097
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa është ndërtim i ri ende i pa përfunduar dhe ndodhet në kompleksin ‘’Orient Kubz’’ – Veternik.

Banesa ndodhet në një pozitë shumë të përshtatshme, pozitë kjo që ofron qasje të lehtë në qendër te qytetit dhe lidhet më te gjitha pjesët tjera të qytetit. Banesa është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë brenda 12 muajve.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

1 Dhomë fjejtje

1 Banjo

1 Ballkon

Detajet

Përditësuar më 27 Prill, 2023 në 11:25 am
 • ID e pronës: Prona18097
 • Çmimi: €53,000
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Avokat
 • Adresa Prishtina e Re, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10150

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions