Banesë 63m2 me Qira në Dragodan.

 • €350
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17946
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2018
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17946
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Dragodan më saktësisht tek ‘’SACH PIZZA’’. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Banes ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

1 Dhomë fjejte

1 Banjo

1 Ballkon

Detajet

Përditësuar më 14 Prill, 2023 në 8:47 am
 • ID e pronës: Prona17946
 • Çmimi: €350
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2018
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Qendra

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions