Banesë 87m2 Neto në shitje te Kodrina.

 • €95,700
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17928
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 1
 • Garazha
 • Noter
 • Kontrata
 • 2024
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17928
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në Matin 1 te kompleksi Kodrina i cili është ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘’Tregtia’’. Banesa është duke u ndërtuar me kualitet të lartë dhe ka një orientim mjaft të mirë, banesa pritet të përfundojë Qershor 2024.

Banesa ka renditje si në vijim:

1 Sallon me kuzhinë

2 Dhoma të fjetjës

1 Ballkon

1 Banjo 1 Wc

1 Garazhë me Depo

Detajet

Përditësuar më 12 Prill, 2023 në 1:03 pm
 • ID e pronës: Prona17928
 • Çmimi: €95,700
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Rruga C

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions