Lokal 40m2 me Qira në Rrugën C

 • €1,100
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €1,100

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17924
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2017
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17924
 • ID e pronës

Përshkrimi

Lokali gjendet në përdhesë ka 1 hapësirë të madhe, 1 banjo dhe është totalisht i renovuar dhe i gatshëm për secilen veprimtari afariste.

Posedon ngrohje me termokos.

Detajet

Përditësuar më 12 Prill, 2023 në 12:58 pm
 • ID e pronës: Prona17924
 • Çmimi: €1,100
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2017
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Rruga C

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions