Banesë me Qira te Mati 1.

 • €370

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17831
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Prona17831
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet ne kompleksin ”Urban Living” mbrapa rrugës B, është e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ka ngrohje me termokos dhe ka kete renditje: 1 Sallon me kuzhinë; 2 Dhoma të fjetjes; 1 Banjo; 1 Ballkon.

Detajet

Përditësuar më 4 Prill, 2023 në 7:51 am
 • ID e pronës: Prona17831
 • Çmimi: €370
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Mati (Muharrem Fejza)

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions