Shitet shtëpia në Lagjen Priam.

 • €316,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17838
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 1
 • Garazha
 • 243
 • Noter
 • Kontrata
 • 2022
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17838
 • ID e pronës

Përshkrimi

Shtëpia ka gjithësej 243m2 (Tipi B) dhe është tërësisht e përfunduar. Shtëpia ndodhet në një lagje të re, me qasje dhe lokacion shumë të përshtatshëm për banim.

Perdha : 1 Sallon, 1 kuzhinë me tryezari, 1 banjo ,1 garazhë ,1 dhomë pune
Kati 1 – 4 Dhoma të fjetjes, njëra masterbeedrom, 1 banjo dhe dy ballkona.

Detajet

Përditësuar më 4 Prill, 2023 në 8:38 am
 • ID e pronës: Prona17838
 • Çmimi: €316,000
 • Sipërfaqja e pronës: 243
 • Sipërfaqja e tokës: 405.5
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 3
 • Garazha: 1
 • Siperfaqja e garazhës: 15
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter

Adresa

 • Adresa Prishtinë, Çagllavicë
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000
 • Lagjja Çagllavicë

Plani i katit

Përshkrimi:

Përshkrimi:

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions