Shitet banesa 87.49m3 te Model Slovenia.

 • €61,200

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17814
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 87.49
 • Noter
 • Kontrata
 • 2022
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17814
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet ne objektin e ndertuar nga Model Slovenia te Eli Ab.

Banesa eshte e mobiluar dhe teresisht funksionale.

Ka renditjen si ne vijim : 1 Sallon me kuzhine, 2 Dhoma te fjetjes, 1 depo, 1 banjo dhe 1 terrase.

Detajet

Përditësuar më 3 Prill, 2023 në 2:20 pm
 • ID e pronës: Prona17814
 • Çmimi: €61,200
 • Sipërfaqja e pronës: 87.49
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter

Adresa

 • Qyteti Fushë Kosovë

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions