Shitet Lokali 52m2 te Prishtina e Re.

 • €105,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17808
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Banjo
 • 52
 • Avokat
 • Kontrata
 • Prona17808
 • ID e pronës

Përshkrimi

Lokali gjendet te Prishtina e re në objektin e ndertuar nga kompania ”Vg Construction”

Lokali ka 2 hapësira dhe 1 banjo, dhe është mjaftë i përshtatshëm për avokaturë apo zyre juridike.

Detajet

Përditësuar më 3 Prill, 2023 në 2:02 pm
 • ID e pronës: Prona17808
 • Çmimi: €105,000
 • Sipërfaqja e pronës: 52
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Avokat

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Prishtina e re

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions