Shitet Trualli 12 Ari në Zllatar – Matiçan.

 • €5,150

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18020
 • Troje
 • Lloji i pronës
 • Noter
 • Kontrata
 • Prona18020
 • ID e pronës

Përshkrimi

Parcela është në zonë të gjelbër jashtë parkut nacional, dhe ndodhet në një pozitë mjaftë të mirë.

Cmimi për ari 5,150€

Detajet

Përditësuar më 19 Prill, 2023 në 1:18 pm
 • ID e pronës: Prona18020
 • Çmimi: €5,150
 • Sipërfaqja e tokës: 1200
 • Lloji i pronës: Troje
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Zllatar

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions