Banesa të ndryshme në shitje në Lagje të Spitalit.

 • €1,100
Lagjja e Spitalit

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18234
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18234
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesat gjenden në rrugën ‘’Malush Kosova’’ të ndërtuara nga L-Art Construction. Banesat janë të ndërtuara me një cilësi të lartë dhe të njejtat ofrojnë kushte shumë të përshtatshme për banim. Banesat janë në përfundim e sipër dhe do të jenë të gatshme për banim në fund të vitit 2023.

Banesa gjenden në një lokacion shumë të përshtatshëm pasicë ka qasje direkte në rrugën A.

 

Detajet

Përditësuar më 13 Qershor, 2023 në 7:29 am
 • ID e pronës: Prona18234
 • Çmimi: €1,100
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Lagjja e Spitalit
 • Qyteti Prishtinë

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions