Banesë 89.9m2 në shitje në Fushëkosovë.

 • €65,200
Fushëkosovë

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18223
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Avokat
 • Kontrata
 • 2022
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18223
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin ‘’Eliza’’ në llamellën A1 Fushëkosovë. Banesa është tërësishtë e renovuar me materiale cilësore si laminat ; banjo dhe gjëra të tjera të modifikuar sipas shijës së pronarit. Banesa është e gatshme për banim dhe ka një pozitë shumë të mirë për të jetuar.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

2 Dhoma të fjetjes

1 Banjo

1 Depo dhe

1 Ballkon

Detajet

Përditësuar më 13 Qershor, 2023 në 6:58 am
 • ID e pronës: Prona18223
 • Çmimi: €65,200
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Avokat
 • Adresa Fushëkosovë
 • Qyteti Fushë Kosovë

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions