Banesë 114m2 në shitje te Alko – Group Rruga C.

 • €114,000
Mati 1

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18010
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2021
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18010
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga Alko Group. Banesa është tërësishtë e re dhe e pa banuar më parë, banesa ka nxemje qendrore me rrymë, ashensorë dhe ka çasje të mirë për në qytet.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

3 Dhoma të fjetjes (një me banjo)

2 Banjo

1 Depo

 

Detajet

Përditësuar më 19 Prill, 2023 në 7:31 am
 • ID e pronës: Prona18010
 • Çmimi: €114,000
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Mati 1
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions