Lokal 100m2 me Qira te Prishtina e Re.

 • €800
Prishtina e Re

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18013
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2022
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18013
 • ID e pronës

Përshkrimi

Lokali gjendet në përdhesë në objektin e ndërtuar nga ‘’Liridoni Construcion’’. Lokali ka 1 hapësirë të madhe dhe 2 banjo, lokali mund të ndahet në dy pjesë dhe të shfrytëzohet si dy lokale.

 

Detajet

Përditësuar më 19 Prill, 2023 në 10:04 am
 • ID e pronës: Prona18013
 • Çmimi: €800
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Prishtina e Re
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10150

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions