Banesë – Penthouse 151+25m2 në shitje te Prishtina e Re.

 • €158,000
Prishtina e Re
Në shitje

Banesë – Penthouse 151+25m2 në shitje te Prishtina e Re.

Prishtina e Re
 • €158,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18002
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2024
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18002
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Prishtina e Re, afër objektit ‘’Park Residence’’. Banesa është në proces të finalizimit dhe pritet të përfundojë në fillim të vitit 2024. Objekti është ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon

1 Kuzhinë me tryezari

3 Dhoma të fjetjes

2 Banjo

1 Wc

1 Terrasë  24.24m2

 

Detajet

Përditësuar më 18 Prill, 2023 në 2:42 pm
 • ID e pronës: Prona18002
 • Çmimi: €158,000
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Prishtina e Re
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10150

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Kërko
Gama e çmimit Prej Deri
Veçorit tjera
Dimensions
 • Dimensions