Banesë 129.9m2 në shitje te Rruga B.

 • €181,860
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në shitje
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €181,860

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18039
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18039
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet te rruga B, në objektin e ndërtuar nga ‘’Arkadis’’. Banesa është në fazë të fundit të ndërtimit,ndërtuar me cilësi dhe kualitet shumë të lartë dhe një arkitekturë moderne. Banesa ndodhet në një vend shumë të qetë dhe të përshtatshëm për banim dhe ka çasje të lehtë për në qytet. Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon

1 Kuzhinë me tryezari

3 Dhoma të fjetjes ( njër me banjo)

1 Banjo dhe,

1 Ballkon

Detajet

Përditësuar më 24 Prill, 2023 në 2:32 pm
 • ID e pronës: Prona18039
 • Çmimi: €181,860
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10060

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions