Lokal 195.15m2 në shitje mbrapa rrugës B.

 • €585,500
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në shitje
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €585,500

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18041
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18041
 • ID e pronës

Përshkrimi

Lokali gjendet në afërsi të rrugës B, Lokali ka 1 hapësirë të madhe dhe 1 Wc.

Lokali është shumë I përshtatëshm pë veprimtari të ndryshme biznesi si market, ordinance etj.

Detajet

Përditësuar më 20 Prill, 2023 në 2:33 pm
 • ID e pronës: Prona18041
 • Çmimi: €585,500
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions