Banesë 65m2 me Qira te Mati 1.

 • €350
Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18140
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2017
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18140
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa ndodhet te banesat e ‘’ Fitores’’ afër furrës Epoka. Banesa është renovuar në tërësi dhe është e gatshme për banim. Banesa ndodhet në vend të përshtatshëm për banim dhe qasje shumë të lehtë për në qytet.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

1 Dhomë fjetje

1 Banjo

1 Ballkon

Detajet

Përditësuar më 11 Maj, 2023 në 9:52 am
 • ID e pronës: Prona18140
 • Çmimi: €350
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2017
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions