Banesë 92m2 me Qira në Ulpianë.

 • €450
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €450

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18142
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2010
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18142
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në Ulpianë te Lesna në katin e 1-rë, është tërësishtë e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në një vend shumë të përshtatshëm për banim, ka qasje të shpejtë për në qendër.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

3 Dhoma të fjetjes

2 Banjo

1 Terrasë 90m2

Detajet

Përditësuar më 16 Maj, 2023 në 7:31 am
 • ID e pronës: Prona18142
 • Çmimi: €450
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2010
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions