Shitet shtëpia 320m2 në Qëndresa Home.

 • €420,000
Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Në shitje
Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €420,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18134
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 1
 • Garazha
 • Noter
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18134
 • ID e pronës

Përshkrimi

Shitet shtëpia në Qëndresa Home, shtëpia ka një sipërfaqe prej 320m2 ( kati përdhesë 120m2, kati 1-rë 120m2, dhe nënkulmi rreth 80m2 i cili mund të shfrytëzohet pasi të vendosen shkallët).
Shtëpia gjendet në një vend shumë të përshtatshëm dhe ka qasje të lehtë në qytet.

 

Detajet

Përditësuar më 10 Maj, 2023 në 7:24 am
 • ID e pronës: Prona18134
 • Çmimi: €420,000
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 3
 • Garazha: 1
 • Siperfaqja e garazhës: 20
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10150

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions