Banesë 66.7m2 në shitje në Rrugën C.

 • €73,300
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18076
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18076
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin Relaks i ndërtuar  nga ‘’VG construction’’ afër rrethrrotullimit. Banesa është e përfunduar dhe mund të shfrytëzohet menjëherë, ka nxemje me rrymë, ndërtimi është I kualitetit të lartë dhe ofron shumë kushtë të përshtatshme.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

1 Dhomë fjetje

1 Banjo

1 Ballkon

Detajet

Përditësuar më 27 Prill, 2023 në 11:07 am
 • ID e pronës: Prona18076
 • Çmimi: €73,300
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions