Banesë 82.62m2 në shitje te Rruga A.

 • €95,300
Rruga A,

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18058
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2024
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18058
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa ndodhet në rrugën A, në kompleksin ‘’Lila Residence’’ e ndërtuar nga kompania Besa – Komerce. Banesa është në ndërtim e sipër dhe ndodhet në një pozitë shumë të përshtatshme.

Banesa këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

2 Dhoma të fjetjes

1 Banjo

1 Wc

1 Ballkon

 

Detajet

Përditësuar më 25 Prill, 2023 në 12:09 pm
 • ID e pronës: Prona18058
 • Çmimi: €95,300
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Rruga A,
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions