Lokal 100m2 me Qira në Tophane

 • €800
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17902
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 2015
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17902
 • ID e pronës

Përshkrimi

Lokal gjendet në Tophane afër hotelit ‘’Garden Downtown’’. Lokali është krejtësisht i renovuar dhe i gatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi.

Lokali ka : 1 hapësirë të madhe dhe 1 banjo.

Detajet

Përditësuar më 12 Prill, 2023 në 7:29 am
 • ID e pronës: Prona17902
 • Çmimi: €800
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2015
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000
 • Lagjja Tophane

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions