Banesë – Zyre 129m2 me Qira në Aktash.

 • €1,500
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me qira
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €1,500

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18218
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2021
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18218
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në Aktash në objektin ‘’Ivy Residence’’. Banesa është në një pozitë shumë të përshtatshme për veprimtari të ndryshme si : zyre , marketing etj. Banesa është e pajisur me të gjitha gjërat e nevojshme për zhvillimin e punës si kuzhinë, tavolina pune e karrige. Banesa është e lirë nga data 1 Gusht 2023, dhe gjendet në një nga pozitat më të përshtatshme të qytetit.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon me kuzhinë

3 Dhoma të fjetjes ( njëra me banjo)

1 Banjo

2 Ballkona

1 Depo

Detajet

Përditësuar më 7 Qershor, 2023 në 9:52 am
 • ID e pronës: Prona18218
 • Çmimi: €1,500
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10060

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions