Shtëpi 300m2 në Shitje në Matiqan.

 • €285,000
Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17999
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 1
 • Garazha
 • Noter
 • Kontrata
 • 2015
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17999
 • ID e pronës

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në Matiqan përball lagjes ‘’City Home’’. Shtëpia ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, një vend me ajër të pastër. Shtëpia është e ndërtuar nga material cilësore dhë ka një renditje që plotëson nëvojat e gjithësecilit.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati Përdhesë:

1 Sallon

1 Kuzhinë me tryezari

1 Garazhë (dhe depo për sistemin e nxemjes)

1 Depo

 

Kati 1-rë:

5 Dhoma të fjetjes ( njëra me banjo)

1 Banjo

 

Kulmi:

1 Hapësirë/Terrasë të madhe dhe 1 kuzhinë verore.

 

Detajet

Përditësuar më 18 Prill, 2023 në 12:45 pm
 • ID e pronës: Prona17999
 • Çmimi: €285,000
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 3
 • Garazha: 1
 • Siperfaqja e garazhës: 20
 • Viti i ndërtimit: 2015
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Plani i katit

Përshkrimi:

Përshkrimi:

Përshkrimi:

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions