Lokal 55m2 me Qira te Qafa – Qendër.

 • €1,100
Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €1,100

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18182
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2010
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18182
 • ID e pronës

Përshkrimi

Lokali gjendet te Qafa në katin përdhesë. Lokali ka një hapësirë të madhe dhe një banjo, dhe gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm me pamje nga rruga kyresore.

Detajet

Përditësuar më 24 Maj, 2023 në 12:34 pm
 • ID e pronës: Prona18182
 • Çmimi: €1,100
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2010
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions