Lokal 16m2 në shitje në Qendër Tregtare.

 • €32,000
Qendra Tregtare, Hyzri Talla, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në shitje
Qendra Tregtare, Hyzri Talla, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €32,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18130
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2000
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18130
 • ID e pronës

Përshkrimi

Lokali ndodhet në katin e 1-rë në Qendrën Tregtare te Bregu i Diellit. Lokali është shumë i përshatshëm për zyre si kontabilitet , zyre ligjore etj. Lokali ka fletë poseduse dhe posedon:

1 Hapësirë të madhe , 1 Banjo dhe 1 Depo 13m2.

Detajet

Përditësuar më 4 Maj, 2023 në 1:43 pm
 • ID e pronës: Prona18130
 • Çmimi: €32,000
 • Dhoma gjumi: 1
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2000
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Qendra Tregtare, Hyzri Talla, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10060

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions