Lokal 173m2 me Qira te Parku i Qytetit.

 • €2,500

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18028
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhoma
 • 2
 • Banjo
 • 173
 • Noter
 • Kontrata
 • 2023
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18028
 • ID e pronës

Përshkrimi

Lokali ndodhet përball parkut të qytetit, rruga Rrustem Statovci (rruga nga parku i qytetit në drejtim të Velanisë/Matiqanit). Lokali gjendet në objektin luksoz të sapo ndërtuar, ESA Tower. Ka lartësi 5.60 metra dhe tarracë të madhe përball, anash dhe mbrapa lokalit (mbi 150 m2). Lokali ka mundësi edhe për ndarje.

Detajet

Përditësuar më 19 Prill, 2023 në 1:24 pm
 • ID e pronës: Prona18028
 • Çmimi: €2,500
 • Sipërfaqja e pronës: 173
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Kontrata: Noter

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Lagjja Parku i Qytetit

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Kërko
Gama e çmimit Prej Deri
Veçorit tjera
Dimensions
 • Dimensions