Penthouse me Qira në Dragodan – Arbëri.

 • €1,700
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €1,700

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona17992
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 2
 • Garazha
 • 2015
 • Viti i ndërtimit
 • Prona17992
 • ID e pronës

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Arbëria, në objektin e ndëertuar nga kompania ‘’Tregtia’’  te Komuna e re, dhe ka qasje direkte në rrugën kryesore. Banesa është tërësishtë e mobiluar dhe ka pamje mjaft  të mirë drejt kryeqytetit. Penthouse ka  gjithësej 245m2 sipërfaqe ku prej tyre janë 155m2 banim dhe 90m2 terasë. Ka sistemin e ngrohjës me kondicioner për ftohje dhe ngrohje dhe gjithashtu banesa ka gjenerator/rrymë dhe rezervar/ujë 24/7.

Banesa ka këtë renditje:

1 Dhomë ndenje

1 Kuzhinë me tryezari

3 Dhoma gjumi ( dy prej tyre Master Bedroom)

1 Hapsire pune

1 Terrasë të madhe

1 Banjo ekstra.

Detajet

Përditësuar më 18 Prill, 2023 në 12:22 pm
 • ID e pronës: Prona17992
 • Çmimi: €1,700
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Garazha: 2
 • Siperfaqja e garazhës: 25
 • Viti i ndërtimit: 2015
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions