Shtëpi në Shitje në Radivojc – Viti.

 • €145,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18042
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 7
 • Dhoma
 • 7
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • Prona18042
 • ID e pronës

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në fshatin Radivojc komuna e Vitisë. Shtëpia gjendet afër rrugës kryesore (përballë Banjës së Kllokotit) dhe ka qasje direkte në magjistralen e cila lidhë rrugët për në Gjilan dhe në Ferizaj. Shtëpia është e renovuar , ka nxemje qendrore , është e mobiluar dhe ka një truall prej 33 Ari e cila jep një komoditet shumë të mirë për jetesë dhe mbi të gjitha vendi shumë i qetë. Shtepia shitet komplet e mobiluar dhe mund të përkthehet menjëherë te noteri.

Shtëpia ka 360m2 (P+2) dhe ka këtë renditje:

7 Dhoma të fjetjes

1 Sallon

1 Kuzhinë me tryezari

2 Banjo

Detajet

Përditësuar më 25 Prill, 2023 në 12:16 pm
 • ID e pronës: Prona18042
 • Çmimi: €145,000
 • Sipërfaqja e tokës: 33
 • Dhoma gjumi: 7
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter

Adresa

 • Qyteti Viti

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions