Shitet shtëpija 70m2 në 2.7 Ari Truall në Prizren.

 • €78,000
Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
Në shitje

Shitet shtëpija 70m2 në 2.7 Ari Truall në Prizren.

Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • €78,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18173
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • Noter
 • Kontrata
 • 2020
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18173
 • ID e pronës

Përshkrimi

Shtepija gjendet në tranzitin e ri në afëersi të rrethit. Shtëpija është në gjendje të mirë dhe e banuëshme, ka gjithësej një kat dhe ka qasje shumë të shpejtë për në qendër të Prizrenit.

Zona ku është shtëpija ndodhet në Zonë të Ndërtimit të lartë, ndërsa si info shtesë vlen të theksohet se në parcelen ku ndodhet shtëpija kalon tensioni i lartë!

Renditje:

1 Sallon

1 Kuzhinë

2 Dhoma të fjetjes

1 Banjo

1 Ballkon

1 Depo

Detajet

Përditësuar më 23 Maj, 2023 në 11:13 am
 • ID e pronës: Prona18173
 • Çmimi: €78,000
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2020
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në shitje
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • Qyteti Prizren
 • Zip kodi 20000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Kërko
Gama e çmimit Prej Deri
Veçorit tjera
Dimensions
 • Dimensions