Shtëpi 250m2 me Qira në Pejton.

 • €2,000
Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €2,000

Vështrimi i përgjithshëm

ID e pronës: Prona18205
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 1
 • Garazha
 • Noter
 • Kontrata
 • 2005
 • Viti i ndërtimit
 • Prona18205
 • ID e pronës

Përshkrimi

Shtëpija ndodhet në Pejton afër objektit të ‘’Prishtina City Center’’. Shtëpija është shumë e përshtatshme për veprimtari afariste dhe mund të shëndrrohet në hapësira të ndryshme sipas nevojave të klientit. Shtëpija gjendet në një pozitë shumë të përshtatshme dhe ka qasje të lehtë për në të gjitha pjesët e qytetit.

Shtëpija ka këtë renditje:

Bodrumi :

1 Hapësirë e madhe

 

Kati përdhesë:

1 Sallon me kuzhinë

1 Dhomë fjetje

1 Banjo

 

Kati i 1-rë:

2 Dhoma të fjetjes

1 Banjo

Detajet

Përditësuar më 7 Qershor, 2023 në 7:54 am
 • ID e pronës: Prona18205
 • Çmimi: €2,000
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 2005
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me qira
 • Kontrata: Noter
 • Adresa Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip kodi 10000

Info e kontaktit

Shiko listimet
Dimensions

Na kontaktoni me email

Listimet e ngjashme

Krahasoni listings

Krahasoni
Dimensions
 • Dimensions